Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. Сара, Аврамова дружина, так і не народжувала йому. Але була в неї рабиня-єгиптянка на ім’я Агар.
2. Тому Сара сказала Аврамові: ГОСПОДЬ не дав мені можливості народити. Тому увійди до моєї рабині, щоб я могла мати дітей від неї. Аврам послухався поради Сари.
3. Після десяти років проживання Аврама в землі ханаанській його дружина Сара взяла Агар, свою рабиню-єгиптянку, і віддала її своєму чоловікові, Аврамові, за дружину.
4. Аврам увійшов до Агари, – і вона зачала. Відчувши, що вагітна, вона почала ставитися зі зневагою до своєї господині.
5. Тож Сара сказала Аврамові: Я скривджена тобою. Я дійсно віддала свою рабиню у твої обійми, але вона, відчувши, що завагітніла, почала мене зневажати. Нехай Бог розсудить між мною і тобою.
6. Аврам же відповів Сарі: Таж твоя рабиня в твоїх руках. Роби з нею все, що тобі до вподоби. Сара почала поводитися з нею суворо, – і та втекла від неї.
7. Ангел ГОСПОДНІЙ знайшов її біля джерела води в пустелі, – біля джерела по дорозі до Шура.
8. Агаро, рабине Сарина, – сказав Ангел, – звідки ти прийшла і куди прямуєш? Вона ж відповіла: Я втікаю від моєї господині Сари.
9. Тоді ГОСПОДНІЙ ангел сказав: Вернися до своєї господині й будь їй покірною.
10. Вельми розмножу твоїх нащадків, – продовжив ГОСПОДНІЙ ангел, – так що й не порахувати його, – таким численним воно буде.
11. Далі ГОСПОДНІЙ ангел сказав: Ось ти завагітніла й народиш сина, дай йому ім’я Ізмаїл, тому що почув ГОСПОДЬ про твоє приниження.
12. Він буде кочовою людиною, наче дикий осел. Рука його буде проти всіх, і руки всіх проти нього. Він оселиться серед усіх своїх братів.
13. І назвала вона Ім’я ГОСПОДА, Який розмовляв із нею: Ти – Бог, що бачиш! Бо вона говорила: Невже я побачила Того, Хто бачить мене?
14. Ось чому й назвала криницю – Джерело Живого, Який бачить мене. Це криниця між Кадешем і Баредом.
15. Народила Агар Аврамові сина, і назвав Аврам свого сина, якого народила Агар: Ізмаїл.
16. Аврамові було вісімдесят шість років, коли Агар народила йому Ізмаїла.


Додати коментар


Захисний код
Оновити