Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. Тож Ісаак, покликавши Якова, поблагословив його і наказав йому: Не бери собі дружини з дочок ханаанських.
2. Вставай і йди у Падан-Арам, до дому Бетуїла, батька твоєї матері, й візьми собі дружину звідтіль, з дочок Лавана, брата твоєї матері.
3. А Всемогутній Бог поблагословить тебе, зробить великим і розмножить, так що від тебе вийде громада народів.
4. Нехай Він дасть тобі благословення Авраама – тобі і з тобою й твоїм нащадкам, щоб вони успадкували землю, на якій перебуваєш, котру Бог дав Авраамові.
5. І відпустив Ісаак Якова; той пішов у Падан-Арам, до Лавана, сина Бетуїла-арамейця, брата Ревеки, матері Якова та Ісава.
6. Ісав побачив, що Ісаак поблагословив Якова і відіслав його у Падан-Арам, аби взяти звідти собі дружину, і, благословляючи його, звелів: Не бери собі дружини з дочок ханаанських,
7. і що Яків послухався свого батька та своєї матері і пішов у Падан-Арам.
8. Ісав також зрозумів, що дочки ханаанські не подобаються його батькові Ісааку,
9. тому пішов Ісав до Ізмаїла і крім своїх двох дружин взяв собі за жінку ще Махалату, дочку Ізмаїла, Авраамового сина, Навайотову сестру.
10. Яків же вирушив з Беер-Шеви, і попрямував до Харана.
11. Заходило сонце. Тому він угледів підхоже місце і там заночував. Знайшов він у тій місцевості камінь, поклав собі під голову і ліг відпочивати.
12. Якову приснилася драбина, що стояла на землі, а вершина її сягала аж до неба. Божі ангели піднімалися й опускалися по ній.
13. І ось Сам ГОСПОДЬ став на неї і промовив: Я – ГОСПОДЬ, Бог твого батька Авраама, і Бог Ісаака. Землю, на якій ти спиш, дам тобі та твоїм нащадкам.
14. А твоїх нащадків буде як земного піску. Вони поширяться на захід і на схід, на північ і на південь. У тобі, й у твоїх нащадках благословляться всі племена землі.
15. Ось Я з тобою, і оберігатиму тебе всюди, куди підеш, і поверну тебе в цю землю; не залишу тебе, доки не виконаю всього, що Я тобі сказав.
16. Прокинувся Яків зі свого сну і проголосив: Є ГОСПОДЬ на цьому місці, а я й не знав!
17. Його охопив страх, і він сказав: Яке страшне це місце! Це ж ніщо інше, як Дім Божий, небесні брами!
18. Тож, вставши вранці, Яків взяв камінь, який був ним покладений собі під голову, поставив його як стовп, і полив на нього зверху оливою.
19. Яків назвав те місце Бет-Ел; хоча спочатку назва цього міста була Уз.
20. Тут Яків дав таку обітницю: Якщо Бог буде зі мною і оберігатиме мене на дорозі, якою я йду, і дасть мені хліба їсти й одежу зодягнутися,
21. так що я повернуся здоровим до дому мого батька, то ГОСПОДЬ буде мені Богом,
22. а цей камінь, якого я поставив як стовп, буде Божим Домом, і з усього, що Ти даси мені, я неодмінно дам Тобі десятину!


Коментарі   

0 #1 Интересное местоАдміністратор 05.03.2015, 21:14
Цитата:
18. Тож, вставши вранці, Яків взяв камінь, який був ним покладений собі під голову, поставив його як стовп, і полив на нього зверху оливою.
Интересное место :lol:
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити