Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

Улюблені в Господі друзі Біблії!
Щиро вітаю Вас іменем Ісуса Христа!

Уже протягом багатьох років Українське Біблійне Товариство разом із Вами та завдяки пожертвам, зібраним під час щорічного відзначення Дня Біблії, доносить Боже Слово до людей, що потребують особливої духовної підтримки: незрячі діти, сироти, проблемні підлітки у спецзакладах, престарілі, важкохворі, інваліди, діти-переселенці тощо. Останній проект “Послання миру” став великим благословенням для багатьох тисяч наших співвітчизників!

До цьогорічного Дня Біблії Товариство підготувало новий проект – “Слово зцілення”. Зцілення душевних ран тих, хто був особливою мірою травмований у конфлікті на сході України і зараз прагне повернутись до нормального життя. Вони отримали надзвичайно глибокі рани, які без Господнього зцілення можуть кровоточити протягом тривалого часу й вести їх у трясовину розпачу, залежностей, насильства і навіть самогубства. У реабілітаційних центрах та лікарнях по всій країні є чимало тих, чиї душі страждають від пережитих жахів, відчуття провини чи просто безнадії.

Вірячи, що Боже Слово є джерелом зцілення та підбадьорення, ми бажаємо підготувати й розповсюдити Біблії для дорослих і молоді, а також Нові Завіти – звичайні і з виділеними словами підкріплення – українською та російською мовами. Поширювати цю літературу Товариство буде спільно з християнськими церквами в усіх місцях, де перебувають травмовані душі, що чекають небесного зцілення.

Щиро запрошую Вас підтримати цей проект і молитися, щоб до цих зранених сердець долинули слова, які, я переконаний, неодноразово ставали підкріпленням у житті кожного з нас:
“Ти мій притулок, моя твердиня, мій Бог, на Якого покладаю надію …
Своїм оперенням Він закриє тебе, тому під Його крилами ти будеш у безпеці…
Ти не злякаєшся нічного страхіття, ні стріли, що пролітатиме вдень”

(Псалом 91:2–5, Cучасний переклад з давньоєврейської мови).

Пам’ятайте: навіть найменшою лептою Ви можете допомогти зціленню чиєїсь душі!

З вдячністю та молитвами про Вас
Олександр Бабійчук
генеральний секретар
Українського Біблійного Товариства


Банківські реквізити

Українське Біблійне Товариство
р/р 26002020640
ПАТ «Банк «Український капітал»
МФО 320371, ЄДРПОУ 19018646
Призначення платежу:
«Добровільна пожертва»
вул. Я. Корчака, 18, Київ, 03190
(044) 501-14-91

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.