Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. І промовив ГОСПОДЬ до Мойсея такі слова:
2. Скажи Елеазарові, синові Аарона-священика, щоб він позбирав кадильниці зі згарища, а жар розкидав, бо освятилися
3. кадильниці цих грішників ціною їхніх душ. І викуйте з них тонкі пластинки для покриття жертовника, адже їх приносили перед ГОСПОДНЄ лице, тому вони освятилися і стали ознакою для ізраїльських синів.
4. Елеазар, священик, взяв мідні кадильниці, які поприносили ті, хто згорів, і вони перекували їх на пластинки покриття для жертовника.
5. Вони є нагадуванням ізраїльським синам, аби ніхто сторонній, котрий не є нащадком Аарона, не приступав для кадіння ладаном перед ГОСПОДОМ, і щоб з ним не сталося так, як з Кореєм і його угрупуванням, – як і сказав йому ГОСПОДЬ через посередництво Мойсея.
6. А наступного дня вся громада ізраїльських синів нарікали на Мойсея та Аарона, кажучи: Ви знищили ГОСПОДНІЙ народ!
7. І, коли громада зібралася проти Мойсея та Аарона, й вони також повернулися до Намету Свідчення, як його покрила хмара, і з’явилася ГОСПОДНЯ слава.
8. Мойсей та Аарон вийшли до переду Намету Свідчення.
9. І ГОСПОДЬ заговорив до Мойсея, кажучи:
10. Відійдіть від цієї громади, і Я знищу їх в одну мить! Вони ж упали на свої обличчя.
11. Тоді Мойсей сказав Ааронові: Візьми кадильницю, поклади в неї вогню з жертовника і насип ладану, та поспішай в табір, і вчини за них покуту, адже спалахнув ГОСПОДНІЙ гнів, і почалась поразка.
12. Взяв Аарон кадильницю, як звелів йому Мойсей, і побіг у середину зібраних, де вже почалося ураження людей. Він насипав у кадильницю ладану й почав здійснювати покуту за народ,
13. стоячи між мертвими та між живими. І пошесть припинилася.
14. Проте тих, котрі померли під час пошесті, було чотирнадцять тисяч сімсот, окрім тих, котрі померли через Корея.
15. Тож Аарон повернувся до Мойсея, до входу в Намет Свідчення і ураження остаточно припинилося.
16. І промовив ГОСПОДЬ до Мойсея такі слова:
17. Звернися до ізраїльських синів, і візьми в них по одному посоху з кожного роду по батьківській лінії, від усіх їхніх старійшин за їхніми родами по батьківській лінії - дванадцять посохів. Ім’я кожного з них напиши на його посоху.
18. Ім’я Аарона напишеш на посоху Левія, оскільки має бути лише один посох від голови роду по батьківській лінії.
19. І покладеш їх в Наметі Свідчення, перед Ковчегом Свідоцтва, де Я зустрічаюся з тобою.
20. Станеться так, що посох чоловіка, якого Я обираю, розквітне. Таким чином Я усуну від Себе нарікання ізраїльських синів, яке вони виявляють щодо вас.
21. Мойсей сказав про це ізраїльським синам. Всі їхні старійшини віддали йому свої посохи, – по одному посоху від кожного старійшини покоління – згідно з їхніми родами по батьківській лінії – дванадцять посохів. Посох Аарона також був серед їхніх посохів.
22. Мойсей поклав усі посохи перед ГОСПОДОМ у Наметі Свідчення.
23. Коли ж наступного дня Мойсей увійшов у Намет Свідчення, виявилось, що розцвів посох Аарона з роду Левія! Він пустив пагінці, зацвів квітами й навіть уродив мигдалеві горіхи.
24. Мойсей виніс усі посохи від ГОСПОДНЬОЇ присутності до всіх ізраїльських синів; вони їх оглянули, і кожний узяв свій посох.
25. Тоді сказав ГОСПОДЬ до Мойсея: Поверни посох Аарона перед Ковчег Свідчення на зберігання, як ознаку для бунтівних синів, щоб припинилось їхнє нарікання на Мене, і вони не померли!
26. Мойсей зробив так, як заповів йому ГОСПОДЬ, так він і зробив.
27. Якось звернулись ізраїльські сини до Мойсея і сказали: Ось ми гинемо, пропадаємо, ми всі помремо.
28. Кожен, хто лише наблизиться до ГОСПОДНЬОГО Намету, гине. Невже ми усі маємо померти?


Додати коментар


Захисний код
Оновити