Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. Якось прийшли дочки Целофехада, сина Хефера, сина Ґілеада, сина Макіра, з роду Манасії, сина Йосифа. Ось імена його дочок: Махла, Ноа, Хоґла, Мілка і Тірца.
2. Вони стали перед Мойсеєм і перед священиком Елеазаром, а також перед князями та перед усією громадою біля входу в Намет Свідчення й кажуть:
3. Наш батько помер у пустелі, проте він не був серед натовпу, який збунтувався проти ГОСПОДА в угрупованні Корея. Він помер за свій власний гріх, але не мав синів.
4 Чому ім’я нашого батька, який не мав синів має зникнути з його роду? Дайте нам власність між братами нашого батька!
5. І Мойсей виклав їхню справу перед ГОСПОДОМ.
6. ГОСПОДЬ же промовив до Мойсея такі слова:
7. Правильно кажуть дочки Целофехада. Обов’язково дай їм спадщину між братами їхнього батька, і переведи на них спадщину їхнього батька.
8. Тому скажи ізраїльським синам такі слова: Якщо людина помре, не маючи сина, то переведіть його спадщину на його дочку.
9. А якщо в нього немає дочки, то передайте його спадщину його братам.
10. Коли ж у нього немає й братів, то дайте його спадщину братам його батька.
11. А якщо не буде у його батька братів, то дайте його спадщину його найближчому родичеві з його родини, аби він успадкував її. І буде це для ізраїльських синів законною постановою, згідно зі заповіддю ГОСПОДА Мойсеєві.
12. І сказав ГОСПОДЬ Мойсеєві: Зійди на оцю гору Абарім і подивись на край, який Я даю ізраїльським синам.
13. Коли ти побачиш його, то приєднаєшся до свого народу, як приєднався і твій брат Аарон.
14. Адже, замість того, щоб явити Мою святість перед людьми у зв’язку з водою в пустелі Цін, коли громада збунтувалася, ви порушили Мій наказ. Це – вода Меріви в Кадеші, в пустелі Цін.
15. Тому Мойсей промовив до ГОСПОДА такі слова:
16. Нехай ГОСПОДЬ, Бог духів усякого тіла, назначить для громади чоловіка,
17. який виходив би перед ними, і який входив би перед ними, який виводив би їх і який приводив їх; і щоб ГОСПОДНЯ громада не залишалася, як отара, в якої немає пастуха.
18. Тоді ГОСПОДЬ промовив до Мойсея: Візьми собі Ісуса, сина Навина, мужа, обдарованого Духом, і поклади на нього свою руку.
19. Постав його перед священиком Елеазаром і дай йому наказ перед усією громадою. У їхній присутності дай йому настанови.
20. Наділи його частиною своєї гідності, щоб його слухалася вся громада ізраїльських синів.
21. Він приходитиме до священика Елеазара, який питатиме про його рішення в ГОСПОДА через Урім. За його словом виходитимуть і за його словом входитимуть – він, а з ним усі ізраїльські сини і вся громада.
22. Мойсей зробив так, як заповів йому ГОСПОДЬ. Він узяв Ісуса, поставив його перед священиком Елеазаром і перед усією громадою,
23. поклав на нього свої руки і дав йому настанови, як заповідав ГОСПОДЬ через Мойсея.


Додати коментар


Захисний код
Оновити