Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. І ГОСПОДЬ промовляв до Мойсея, говорячи:
2. Звернись до ізраїльських синів і скажи їм, такі слова: Слідкуйте за тим, аби приносити Мені в призначений час Мою жертву, Мій хліб для Моїх вогняних жертов, як любі пахощі для Мене.
3. І наголоси їм: Такі вогняні жертви маєте приносити ГОСПОДУ: двоє однолітніх ягнят без вади на всепалення постійно –
4. одне ягня приноситимеш вранці, а друге ягня приноситимеш увечері, –
5. разом з десятою частиною ефи пшеничного борошна, замішаного на четвертині гіна олії, як хлібну жертву.
6. Це є постійна жертва всепалення, започаткована вже на Сінайській горі, як любі пахощі вогняної жертви для ГОСПОДА.
7. А, як жертву возливання, четвертину гіна вина на кожне ягня; жертву возливання міцного напою здійснюватимеш для ГОСПОДА на святому місці.
8. Друге ягня принесеш увечері з такою самою, як вранці, хлібною жертвою і з жертвою возливання. Принось це, як вогняну жертву, на любі пахощі для ГОСПОДА.
9.. А суботнього дня принесете двох однолітніх ягнят без вади, а також дві десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, в хлібну жертву разом з його жертовним возливанням.
10 Це суботня жертва всепалення кожної суботи, окрім постійного всепалення з його жертвою возливання.
11. А на початку кожного вашого нового місяця принесете ГОСПОДУ в жертву всепалення двох бичків з великої худоби, одного барана і сімох однолітніх ягнят, без вади,
12. три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії в хлібну жертву, на одного бичка, а також дві десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії в хлібну жертву, на одного барана
13. і по десятині ефи пшеничного борошна, замішаного на олії в хлібну жертву на одне ягня. Це всепалення, вогняна жертва любі пахощі ГОСПОДУ.
14. Їхні жертви возливання становитимуть: пів-гіна вина на одного бичка, третина гіна на барана і четвертина гіна вина на ягня. Це щомісячне всепалення на початку кожного нового місяця року.
15. Крім постійного всепалення разом з його жертвою возливання, приносьте також одного козла в жертву за гріх для ГОСПОДА.
16. А першого місяця, чотирнадцятого дня місяця, Пасха ГОСПОДНЯ.
17. П’ятнадцятого дня того ж місяця, також свято. Протягом семи днів їстимете опрісноки.
18. Першого дня – святі збори. Не виконуйте жодної буденної праці.
19. Принесіть для вогняної жертви всепалення ГОСПОДУ двох бичків з великої худоби, одного барана і сім однолітніх ягнят. Всі вони мають бути у вас без вади.
20. До них у хлібну жертву принесіть три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії на бичка та дві десятини – на барана,
21. по одній десятій ефи принесіть на кожне ягня з тих семи ягнят.
22. А також одного козла в жертву за гріх, щоби звершити за вас вилуплення.
23. Це маєш приносити крім ранкової жертви всепалення, яка є постійним всепаленням.
24. Такі жертви будете приносити щодня, упродовж семи днів, як хліб вогняної жертви, на приємні пахощі для ГОСПОДА. Вони мають приноситись, окрім постійного всепалення, разом з його жертвою возливання.
25. Сьомого дня знову будуть у вас святі збори. Не виконуйте жодної буденної праці.
26. А в день первоплодів, коли будете приносити ГОСПОДУ нову хлібну жертву у ваше свято тижня, будуть у вас святі збори. Не виконуйте жодної буденної праці.
2.7 Принесіть у жертву всепалення – приємні пахощі для ГОСПОДА – двох бичків з великої худоби, одного барана і сім однолітніх ягнят.
28. А до них хлібну жертву: три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії на одного бичка та дві десятини на одного барана,
29. по одній десятині ефи на кожне ягня з усіх семи ягнят,
30. а також одного козла, щоби звершити за вас викуплення.
31. Це має приноситись, крім постійної жертви всепалення, а також її хлібної жертви та її жертви возливання. Всі вони мають у вас бути без вади.


Додати коментар


Захисний код
Оновити