Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. Сьомого місяця, першого дня місяця буде у вас святе зібрання. Не виконуйте жодної буденної роботи. Це буде для вас день гучного сурмлення.
2. І принесіть жертву всепалення, як приємні пахощі для ГОСПОДА, одного бичка з великої худоби, одного барана, сім однолітніх ягнят без вади.
3. А до них на хлібну жертву, три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, на бичка і дві десятини на барана,
4. та по одній десятій ефи на кожне ягня зі семи ягнят,
5. а також одного козла в жертву за гріх, щоби звершити за вас викуплення.
6. І це крім новомісячної жертви всепалення з її хлібною жертвою та повсякденних жертв всепалення з її хлібними жертвами і жертвами возливання, згідно зі встановленим для цього приписом, як любі пахощі вогняної жертви для ГОСПОДА.
7. Десятого дня цього ж сьомого місяця буде у вас святе зібрання. Ви упокорюватимете ваші душі, і не будете виконувати жодної праці.
8. Принесете в жертву всепалення, як приємні пахощі для ГОСПОДА, одного бичка з великої худоби, одного барана, сім однолітніх ягнят, які мають бути у вас без вади.
9. До них у хлібну жертву три десятих ефи пшеничного борошна, замішаного на олії, на бичка, дві десятини – на одного барана,
10. по десятині ефи на кожне ягня зі семи ягнят,
11. а також одного козла у жертву за гріх, окрім жертви викуплення за гріх, і повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та жертвою возливання.
12. П’ятнадцятого дня сьомого місяця буде у вас святе зібрання. Не будете виконувати жодної буденної праці, а протягом семи днів відзначатимете свято для ГОСПОДА.
13. Принесете у всепалення, – вогняну жертву, приємні пахощі для ГОСПОДА, – тринадцять бичків з великої худоби, двох баранів, чотирнадцять однолітніх ягнят. Всі вони мають бути без вади.
14. А до них хлібна жертва: три десятих ефи пшеничного борошна замішаного на олії, на кожного бичка з усіх тринадцяти бичків; дві десятини на кожного барана з обох баранів,
15. і десятину, тобто по десятій ефи на кожне ягня з усіх чотирнадцяти ягнят.
16. А також одного козла з отари у жертву за гріх, крім повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та його жертвою возливання.
17. Другого дня принесете дванадцять бичків з великої худоби, двох баранів і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
18. Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
19. а також одного козла в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і їхніми жертвами возливання.
20. Третього дня – одинадцять бичків, двох баранів і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
21. Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
22 одного козла в жертву за гріх, крім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
23. Четвертого дня – десять бичків, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
24. Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
25. і одного козла з отари в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
26. П’ятого дня – дев’ять бичків, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
27. Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
28. а також одного козла в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
29. Шостого дня – вісім бичків, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
30. Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
31. і одного козла в жертву за гріх, окрім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
32. Сьомого дня – сім бичків, два барани і чотирнадцять однолітніх ягнят без вади.
33. Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичків, баранів і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з їхнім приписом;
34. Та одного козла в жертву за гріх, крім постійної жертви всепалення з її хлібною жертвою і її жертвою возливання.
35. Восьмий день буде у вас заключним. Не будете виконувати жодної буденної праці.
36. Принесете у всепалення, – вогняну жертву на приємні пахощі для ГОСПОДА, – одного бичка, одного барана і сім однолітніх ягнят без вади.
37. Їхні хлібні жертви і їхні жертви возливання – для бичка, барана і ягнят, – за їхньою кількістю, згідно з приписом;
38. а також одного козла у жертву за гріх, крім повсякденної жертви всепалення з її хлібною жертвою та її жертвою возливання.
39. Такі жертви приноситимете ГОСПОДУ під час ваших свят, крім ваших жертв за обітницею, ваших добровільних дарів на всепалення, ваших хлібних жертв, ваших жертв возливання і ваших мирних жертв.
40. І переказано було Мойсеєм ізраїльським синам усе, що ГОСПОДЬ заповів Мойсеєві.


Додати коментар


Захисний код
Оновити