Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. У той час прийшли старійшини батьківських родин синів Ґілеада, сина Макіра, сина Манасії, з роду синів Йосифа, і промовили до Мойсея та до князів – старійшин племен ізраїльських синів по батьківській лінії
2 такі слова: Тобі, нашому панові ГОСПОДЬ заповів дати землю в спадщину ізраїльським синам. ГОСПОДЬ також сказав нашому панові дати спадщину нашого брата Целофехада його дочкам.
3. Але коли вони вийдуть заміж за когось зі синів одного з племен ізраїльських синів, то їхня спадщина відійде від спадщини наших батьків і буде приєднана до спадщини племені, в яке вони вийдуть заміж. Так частина спадщини, отриманої жеребкуванням відійде від нашого спадку.
4 Коли ж в ізраїльських синів буде ювілейний рік, то їхня спадщина буде долучена до спадку племені, до якого вони належатимуть, а спадок племені наших батьків зменшиться через відчуження їх спадщини.
5. Відповідно до ГОСПОДНЬОГО повеління Мойсей сказав ізраїльським синам такі слова: Слушно говорить плем’я синів Йосифа.
6. В справі дочок Целофехада ГОСПОДЬ дав такий наказ: Нехай виходять заміж за тих, хто їм подобається, але вийдуть заміж тільки в межах племені свого батька!
7. Таким чином спадок ізраїльських синів не переходитиме від племені до племені. Кожний з ізраїльських синів має триматись спадщини племені своїх батьків.
8. Кожна дочка, яка отримує спадщину в будь-якому племені ізраїльських синів, має виходити заміж за когось з родини в межах свого племені, аби кожний з ізраїльських синів отримував спадщину своїх батьків.
9. І щоб не переходила спадщина від одного племені до іншого, але щоб кожне плем’я ізраїльських синів трималося своєї спадщини.
10. Як ГОСПОДЬ наказав Мойсеєві, так дочки Целофехада і вчинили.
11. Махла, Тірца, Хоґла, Мілка і Ноа, дочки Целофехада, повиходили заміж за синів своїх дядьків.
12. Вони вийшли заміж в родині синів Манасії, сина Йосифа і їхня спадщина залишилася в племені родини їхнього батька.
13. Ось такі постанови і присуди (права) ГОСПОДЬ заповів через Мойсея синам Ізраїля на рівнинах Моава, поблизу Йордану, навпроти Єрихона.


Додати коментар


Захисний код
Оновити