Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. Далі промовив ГОСПОДЬ до Мойсея такі слова:
2. Накажи ізраїльським синам, щоб вони вислали з табору всіх прокажених, всіх з виділеннями• і кожного нечистого через дотик до мертвої людини.
3. Чоловік це, чи жінка, усуньте таких геть з табору, щоб не опоганювали свої табори, в яких Я перебуваю між ними.
4. Так і вчинили ізраїльські сини, виславши таких поза табір. Як ГОСПОДЬ сказав Мойсеєві, так і зробили ізраїльські сини.
5. І промовив ГОСПОДЬ до Мойсея такі слова:
6. Скажи ізраїльським синам: Коли чоловік чи жінка зроблять якийсь гріх стосовно людини, вони чинять переступ проти ГОСПОДА і така душа буде винуватою.
7. Тому вони повинні визнати свій гріх, який учинили, повністю відшкодувати те, в чому завинили й додати до того п’яту частину і повернути тому, перед ким провинилися.
8. Якщо ж та людина не має родича, щоб відшкодувати завдані йому збитки, то відшкодування слід віддати ГОСПОДУ в особі священика, за винятком жертовного барана викуплення, через якого й відбуватиметься покута за винуватого.
9. Священикові також належатиме кожний особливий дар з усього, що є святим серед ізраїльських синів, який приносять до священика.
10. Все посвячене людиною належатиме їй. А все що людина дає священикові, йому і буде належати.
11. І промовив ГОСПОДЬ до Мойсея такі слова:
12. Звернися до ізраїльських синів і скажи їм: Чоловік, який підозрює, що його дружина зрадила йому і, справді провинилася проти нього тим,
13. що інший чоловік переспав з нею, маючи статеві стосунки, однак це було приховане від її чоловіка, оскільки вона приховує, що заплямувала себе і стала нечистою. До того ж проти неї немає свідка, і вона не була схоплена на перелюбі.
14. Але чоловіком оволодіє дух ревнощів, так що він засуджуватиме свою дружину в тому, що вона заплямувала себе. Може статись і таке, що ним оволодіє дух ревнощів і він підозрюватиме свою дружину, хоч та, насправді, нічим не заплямувала себе.
15. То такий чоловік нехай приведе свою дружину до священика і принесе за неї в жертву десяту частину ефи ячмінного борошна. Він не поллє на неї олії і не додасть до неї ладану, оскільки це жертва ревнощів, жертва пам’яті, яка відкриває провину.
16. Тож священик приведе її і поставить її перед ГОСПОДОМ.
17. Тоді наллє священик у глиняну посудину святої води і додасть трохи землі, яку священик візьме з долівки Намету, і яку вкине у воду.
18. Після цього священик поставить жінку перед ГОСПОДОМ і, відкривши голову жінці, покладе в її долоні жертву пам’яті, тобто жертву ревнощів. У той час у руці священика буде гірка вода, яка наводить прокляття.
19. Священик візьме у жінки клятву і скаже їй: Якщо в тебе не було статевих стосунків з іншим чоловіком, і якщо ти не виявила невірності своєму чоловікові і не стала таким чином нечистою, то нехай ця гірка вода, яка наводить прокляття, тобі не зашкодить.
20. Але якщо ти, була невірною своєму чоловікові, зрадила йому та заплямувала себе, і якщо, крім свого чоловіка, мала статеві стосунки з іншим чоловіком, –
21. далі священик візьме у жінки клятву і проголосить ті ж прокляття, звертаючись до жінки, – то нехай віддасть тебе ГОСПОДЬ на лихослів’я і учинить тебе проклятою серед твого народу. Нехай ГОСПОДЬ учинить, щоб лоно твоє занепало, і опух твій живіт.
22. Нехай ця вода, яка поводує прокляття, увійде у твоє нутро, щоб опух живіт і занепало лоно. А жінка відповість: Амінь, амінь, тобто нехай так буде.
23. Після цього священик запише ці клятви на сувої, і змиє їх у гірку воду.
24. Потім він напоїть жінку гіркою водою, що поводує прокляття. І ввійде в неї вода, що поводує прокляття щоб викликати гіркоту.
25. Тоді священик візьме з рук жінки жертву ревнощів, підніме жертву перед ГОСПОДОМ і принесе її до жертовника.
26. Далі священик візьме з хлібної жертви жменю, як її частку для пам’яті, і спалить на жертовнику, а після цього дасть жінці напитися води.
27. Коли він напоїть її водою, то, якщо вона осквернила себе і справді зрадила свого чоловіка, то як тільки ввійде в неї вода, що поводує прокляття і викликає гіркоту, станеться таке, що спухне її живіт, і занепаде лоно. Та жінка буде прокляттям серед свого народу.
28. Якщо жінка не осквернила себе і є чистою, то вона не зазнає жодної шкоди і буде здатною мати потомство.
29. Такий закон щодо ревнощів у тому випадку, коли жінка зрадить свого чоловіка і осквернить себе,
30. а чоловіком оволодіє дух ревнощів, і він звинувачуватиме свою дружину, та поставить дружину перед ГОСПОДОМ, а священик учинить з нею згідно з цим законом.
31. В такому разі чоловік буде вільним від провини, а дружина понесе кару за свій гріх.


Додати коментар


Захисний код
Оновити