На протязі багатьох років  - Українське Біблійне Товариство приймає активну участь в житті нашої Країни, ініціюючи благодійні проекти, які спрямовані на допомогу нужденним  - приносячи в життя людей мир, радість та втіху від Слова Божого.

Українське Біблійне Товариство безкоштовно розповсюджує Слово Боже серед тих, хто не взмозі придбати Біблію чи Новий Заповіт – дітей – сиріт, хворих, інвалідів, ув’язнених, людей похилого віку. Таким чином Товариство надає можливість кожній людині в нашої країни ознайомитись зі Словом Божим.

Залучайтесь до нашої праці та станьте частиною Божої справи!

Дорогі друзі Біблії, брати і сестри!
 
  Висловлюю глибоку вдячність за ваші молитви, участь і підтримку благодійного проєкту «Слово надії у кризові родини»! Яка неймовірна перевага, і водночас відповідальність, – спільно, об’єднавши зусилля з багатьма церквами й волонтерами, нести світло Божого Слова у серця, охоплені духовною темрявою! Нести звістку любові, надії та відновлення у родини, що перебувають у відчаї!
 
  Упродовж цього року, що виявився особливо непростим через пандемію та багато інших обставин, ми побачили, наскільки актуальним є цей проєкт та скільки ще нужденних душ серед кризових родин нам необхідно охопити. З’являються нові виклики, з’являється розуміння, наскільки потрібним є надійний життєвий орієнтир і підкріплення для всіх поколінь, особливо для дітей і молоді. У зв’язку з цим, ми вирішили продовжити дію цього особливого проєкту – «Слово надії у кризові родини». Віримо і благаємо Бога про можливості та ресурси, щоб донести Його Слово у ще більше домівок, що перебувають у кризі – духовній, моральній, соціальній чи фінансовій.
 
  З цією метою ми ще більше розширяємо спектр біблійних видань, щоб охопити всі вікові категорії у кризових родинах – розмальовки для найменших, дитячі та молодіжні Біблії, гарні дорослі Біблії і Нові Завіти великим шрифтом для людей літнього віку.
 
  Щиро запрошую вас до подальшої підтримки цього проєкту – посильними пожертвами, молитвами й участю в його реалізації.

Із вдячністю та молитвою про Вас
Олександр Бабійчук
Генеральний секретар
Українського Біблійного Товариства
Реквізити для пожертвувань.
Українське Біблійне Товариство                                
вул. Я. Корчака 18, м. Київ, 03190 тел.: (044) 501-14-91, ел. пошта: info@ukrbs.org
р/р 26002020640  у ПАТ «Банк «Український капітал», МФО 320371, ЄДРПОУ 19018646
© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search