Біблійний марафон

1

Напередодні Великодня, 6 квітня, в Українській євангельській теологічній семінарії відбулося нон-стоп читання чотирьох Євангелій і книги Псалмів як своєрідна генеральна репетиція запланованого Українським Біблійним Товариством на кінець травня «Національного читання Біблії».

У читанні взяли участь понад 50 читців із різних християнських конфесій – керівники та представники церков і християнських організацій, викладачі та студенти УЄТС. Слово Боже звучало різними мовами: українською, російською, давньогрецькою, узбецькою, польською, румунською. Акція транслювалася в мережу Інтернет і добігла кінця о 5 ранку 7 квітня.

На те, аби прочитати чотири Євангелії та Псалми, знадобилося 15 годин. Це були прекрасні та хвилюючі години. Блага Звістка лунала над світом різними мовами, від різних людей: молодих і літніх, жінок і чоловіків, протестантів, греко-католиків і православних.

Ми віримо, що це читання відгукнеться в серцях людей, і з нетерпінням чекаємо на велику акцію «Національне читання Біблії» на Софійській площі!


2
 
 
 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
© 2020 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search