25 років Західному відділенню УБТ

25 липня 2018 р. у Львові відбулась урочиста зустріч за участі керівників місцевих Церков з нагоди 25-річного ювілею Західного відділення Українського Біблійного Товариства.
Урочистості розпочалися з співом Господньої молитви «Отче наш» у виконанні групи семінаристів УПЦ КП. З духовними роздумами і молитвою благословення виступив д-р Григорій Комендант, президент УБТ.
Про історичний шлях від заснування Українського Біблійного Товариства та Західного відділення УБТ розповів один зі засновників УБТ, головний редактор новітнього перекладу Біблії – Микола Жуколюк.
А також про хід та особливості новітнього перекладу Біблії на українську мову проінформував о. Василь Луцишин, віце президент УБТ.
Приємно зазначити, що до відзначення ювілею, за дорученням міського голови долучилась Наталія Бунда директор департаменту розвитку Львівської міської ради, вручивши від громади міста диплом Західному відділенню Українського Біблійного Товариства. «Місія Біблійного товариства складна, — зауважила в своєму привітанні ораторка, – адже ваша мета займатися духовним просвітництвом і робити Біблію настільною, доступною для читання книгою кожного, але й викликати бажання відкрити її… Щиро бажаю, аби Господь надалі давав вам усім сили і наснаги!»

У своєму виступі генеральний секретар УБТ Олександр Бабійчук презентував нові видання Біблії українською мовою, зокрема, новітнє перевидання Святого Письма, перекладу Івана Хоменка, а також розповів про плани Українського Біблійного Товариства в рамках відзначення в Україні Року Божого Слова. Одним з таких проектів є створення Рукописної Біблії, який передбачає, що кожен за своїм бажанням може власноруч записати один вірш із Біблії, і тим самим долучитися до цієї історичної події.
Ювілейна урочистість закінчилась врученням пам’ятних подарунків та словами вітання присутніх гостей.

2

 

 

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search