Візит в Ізраїль

Президент Біблійного Товариства д-р Григорій Комендант та заступник генерального секретаря УБТ Анатолій Райчинець узяли участь у виїзному засіданні Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, що відбулася 4-5 березня 2019 р. в Ізраїлі.

Делегація, що складалася із глав і представників українських церков та релігійних організацій, провела ряд офіційних зустрічей на найвищому рівні – з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном, спікером Кнесету (парламенту) Йоелем Едельштейном, представниками уряду та іншими релігійними й політичними діячами Ізраїлю. Ці зустрічі мали на меті укріплення українсько-ізраїльських стосунків, обмін досвідом у сфері державно-конфесійної взаємодії, а також подальший розвиток паломництва обох країн.

 Учасники делегації також відвідали військовий рабинат Ізраїлю та провели зустріч із Головним рабином ЦАХАЛу з метою вивчення досвіду військового капеланства в Ізраїлі в контексті запровадження капеланства у Збройних силах України. Крім цього, обговорювалися питання забезпечення релігійної свободи для віруючих різних конфесій і представників різних культур, протидії проявам антисемітизму, а також екологічні виклики.

У вільний від офіційних зустрічей час учасники делегації відвідали визначні місця паломництва та звершували молитви за мир в Україні.

За матеріалами Інституту релігійної свободи (www.irs.ua)

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search