Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній прийняв участь у створенні Рукописної Біблії

03 квітня 2019 р. в Українському Домі Біблії відбулася зустріч Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія із керівництвом та колективом Українського Біблійного Товариства, під час якої Предстоятель Православної Церкви України взяв участь в унікальному проекті Товариства – створенні Рукописної Біблії.

На зустрічі керівництво Товариства розповіло про багатолітнє служіння Товариства в контексті відзначення Року Божого Слова в Україні, та зокрема присутні торкнулися важливого питання – популяризації читання Слова Божого і важливість впровадження Його цінностей у повсякденне життя кожного християнина.

Митрополит Епіфаній підкреслив, що «…Сьогодні багато людей мають Боже Слово та торкаються Біблії, але жити за біблійними принципами – це набагато важливіше, і саме це може впливати на життя окремої людини і в подальшому на суспільство в цілому».

Крім цього Митрополит Епіфаній та президент УБТ д-р Григорій Комендант відзначили важливість продовження та розширення спільного служіння Православної Церкви України та Українського Біблійного Товариства у таких напрямках як друкування Біблії та реалізація різних спільних проектів з поширення Слова Божого.

Предстоятель Церкви висловив вдячність керівництву Біблійного Товариства за багатолітню плідну працю і зазначив, що Українська Православна Церква Київського Патріархату була одним із співзасновників Товариства. Православної Церкви України як її спадкоємниця, буде продовжуватися та примножувати своє служіння у багатоконфесійному колі Українського Біблійного Товариства.

Під час зустрічі предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній власноруч вписав біблійний вірш в унікальне видання – Рукописну Біблію, до створення якої вже долучилися керівництво нашої держави, урядовці, глави і предстоятелів різних Церков, та тисячі громадян зі всіх куточків України.

На завершення президент Товариства та Його Блаженство обмінялися пам’ятними подарунками.

Прес-служба УБТ
03 квітня 2019 р.Б.

 04042019 3  04042019 4


 

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search