Спільна молитва за знедолених дітей

12 листопада в м. Біла Церква відбулося проведення спільної молитви заради кращого життя знедолених дітей. Організатором заходу були служба у справах дітей спільно з відділом культури і туризму міської ради, а також представниками різних релігійних конфесій.

За доброю традицією в Україні вже декілька років поспіль у другу неділю листопада проводиться Всеукраїнський «День молитви за сиріт» – день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всій Україні молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.

PET 8760В ході заходу перед присутніми виступив міський голова Геннадій Анатолійович Дикий. «Я хочу висловити слова великої вдячності опікунам та піклувальникам, прийомним батькам, патронатним вихователям, усиновлювачам, керівникам дитячих закладів та освітніх установ міста, які своєю працею та щирим серцем підтримують та допомагають діткам-сиротам «стати на ноги» та вирости достойними громадянами нашої держави», - сказав міський голова.
Валентина Миколаївна Кісельова, начальник служби у справах дітей Білоцерківської міської ради відмітила: «Діти – це не лише майбутнє своїх батьків та родин, діти – це майбутнє нашої держави. Багато викликів кидає нам життя, і тому без Бога, без молитви, без віри ми – не народ, ми – не люди… Віра – це уже здійснення мрій, тому я кожного закликаю до віри, до впевненості і нехай кожного береже Господь»

На заході були присутні представники різних релігійних конфесій: о. Микола Гопайнич (УПЦ КП), о. Валерій (УПЦ МП), Павло Вікторович Марчук (ЄХБ), о. Євгеній (УГКЦ), о. Ігор (УГКЦ), Микола Степанович Саламаха (УХЕЦ), Сергій Васильович Лазоренко (ЄХБ), Агафоненко Володимир Федорович (УМЦ ХВЄ), Кучерук Михайло Михайлович (ЦХВЄП), о. Сергій (УАПЦ), які також виступили та висловили слова подяки матерям і батькам за опіку дітей, за їх щедрість сердець і велику любов, чуйність та мудрість. Священнослужителі відмітили, що у цей день, кожен бажаючий може долучитися до молитви за знедолених дітей, просто подякувавши Господу за свою родину і помолившись за сім’ю для тих, хто про неї ще тільки мріє.
PET 8739«Навіть у найскрутніші часи кожен може почути теплий та ніжний голос Того, Хто ніколи не забув і не забуде, та відчути дотик Божої благодаті. Тільки Бог ніколи не підведе та буде завжди поруч. Не страшно бути сиротою без батьків, страшно бути сиротою без Бога… Хоча ми й не знаємо кожну дитину поіменно, але постійно підносимо молитви за усіх» – із такими словами звернувся до присутніх о. Микола Гопайнич.

Від імені всіх прийомних батьків, опікунів та піклувальників виступив Степан Левкович Губатий «Добре, коли є такий час, щоб Україна молилась за дітей сиріт. Біблія закликає нас «відкривати уста свої за сироту», томи ми повинні молитися за таких дітей. Ці діти потребують нашої уваги».

Під час заходу присутні мали змогу переглянути відеоролик про сиріт – «З любов`ю до дітей» та прослухати виступи церковних хорів Білої Церкви. Кульмінацією заходу стала спільна молитва присутніх за дітей-сиріт.

По завершенню молитви діти випустили символічні звернення до Небес у вигляді різнокольорових гелевих кульок та отримали подарунки, підготовлені для них службою у справах дітей міської ради та доброчинцями. Кожна дитина отримала деякі подарунки, солодощі, календар, а також ілюстровану Дитячу Біблію, яка стала незабутнім подарунком для кожного.

Підтвердженням цього були слова одинадцятирічної дівчинки на ім'я Віка: «Я ніколи в своєму житті не читала і не тримала у руках Біблії. Але тепер я її маю, тому щиро вдячна за такий дорогоцінний дарунок. Можливо, якби усі люди в Україні читали Біблію, у нас би не було війни».

http://bc-rada.gov.ua/node/6176

 

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search