Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. ГОСПОДЬ покликав Мойсея і промовив до нього з Намету Свідчення.
2. Звернись до ізраїльських синів і скажи їм: Коли хтось з-поміж вас приноситиме ГОСПОДУ жертву з тварин, то приносьте ваш дар з великої чи дрібної худоби.
3. Якщо його жертва всепалення з великої худоби, то він приведе самця без вади. Приведе його до входу в Намет Свідчення, щоб він був прийнятним перед ГОСПОДОМ.
4. Нехай покладе свою руку на голову жертви всепалення, аби вона була прийнята від нього для звершення за нього викуплення, тобто прощення його гріхів.
5. І заріжуть те теля перед ГОСПОДОМ, а сини Аарона, священики, візьмуть його кров і покроплять кров’ю жертовник довкола, що при вході в Намет Свідчення.
6. Тоді він зніме шкуру з жертви всепалення й розітне її на частини,
7. а сини Аарона, священики, покладуть на жертовник вогонь і розкладуть на вогні дрова.
8. Потім сини Аарона, священики, розкладуть розчленовані частини, голову і жир на дровах, що на вогні жертовника.
9. Його нутрощі та його ноги вимиють водою, а священик спалить усе це на жертовнику. Це і є всепалення, вогняна жертва, приємні пахощі для ГОСПОДА.
10. Якщо ж його дар на всепалення з дрібної худоби, тобто з овець чи кіз, то приведе так само самця без вади.
11. Його заріжуть перед ГОСПОДОМ з північної сторони жертовника, а сини Аарона, священики, покроплять його кров’ю жертовник довкола.
12. Потім він розітне його на частини і разом з його головою і його жиром, священик розкладе все на дровах, що на вогні жертовника.
13. Нутрощі й ноги жертви він вимиє водою, а священик візьме все це й спалить на жертовнику. Це всепалення, вогняна жертва, приємні пахощі для ГОСПОДА.
14. Якщо ж його жертва всепалення ГОСПОДУ з птахів, то він принесе свій дар з горлиць або з голубенят.
15. Священик принесе їх до жертовника, скрутить птаху голівку і спалить її на жертовнику, а його кров вицідить до стінки жертовника.
16. Потім він відокремить його воло з пір'ям і викине ці частини на попелище зі східної сторони жертовника.
17. Тоді надірве його біля крил, не відокремлюючи їх, і спалить його священик на дровах, що на вогні жертовника. Це всепалення, вогняна жертва, приємні пахощі для ГОСПОДА.


Коментарі   

+4 #2 ВідповідьСаша 01.04.2015, 12:32
Над перекладом працював о. Рафаїл Турконяк під егідою Українського Біблійного Товариства із залученням команди мовознавців і дослідників Біблії, як вітчизняних так і закордонних.
Цитата
+4 #1 Хто працював над перекладомВАЛЕРІЙ 26.03.2015, 16:49
Хто працював над перекладом? Чи залучали сучасних мовознавців? Кого саме?
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити