Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. Ааронові сини, Надав та Авігу, взяли кожен свою кадильницю, поклали в них вогню, насипали на нього ладану і принесли перед ГОСПОДОМ сторонній вогонь, якого Він не велів їм приносити.
2. Тож вийшов від ГОСПОДА вогонь та поглинув їх, так що вони померли перед ГОСПОДОМ.
3. Мойсей сказав Ааронові: Це те, про що говорив ГОСПОДЬ кажучи: Серед тих, що близькі до Мене, виявиться святість Моя, і перед усією громадою Я прославлюся. Аарон же мовчав.
4. Тоді Мойсей покликав Мішаїла та Елцафана, синів Уззіїла, Ааронового дядька, і сказав їм: Підійдіть і винесіть ваших братів геть зі Святині за табір.
5. Ті підійшли й забрали їх у їхніх хітонах й винесли за табір, як сказав Мойсей.
6. Після цього Мойсей сказав Ааронові та його синам, Елеазарові й Ітамарові: Не відкривайте своїх голів і не роздирайте свого одягу, щоб ви не померли, і щоб ГОСПОДЬ не розгнівався на всю громаду. Проте ваші брати, увесь дім Ізраїля, нехай оплакують спалення, яке здійснив ГОСПОДЬ.
7. Ви ж не залишайте входу в Намет Свідчення, щоб вам не померти, бо на вас є олія ГОСПОДНЬОГО помазання. Вони учинили так, як сказав їм Мойсей.
8. ГОСПОДЬ звернувся до Аарона з такими словами:
9. Коли будете входити в Намет Свідчення, то не питимете вина ні міцного напою ні ти, ні твої сини з тобою, бо помрете. Це вічна постанова для вас і ваших поколінь.
10. Ви повинні вміти розрізняти між святим і несвятим, між нечистим і між чистим.
11. Навчайте ізраїльських синів усіх законів, які ГОСПОДЬ переказав їм через Мойсея.
12. Мойсей сказав Ааронові та його синам, які залишилися, Елеазарові й Ітамарові: Візьміть хлібну жертву, що залишилася з ГОСПОДНІХ вогняних приношень, і їжте її, як опрісноки, біля жертовника, бо вона є святою святих.
13. Будете її споживати на святому місці, бо це частка твоя і частка твоїх синів із ГОСПОДНІХ вогняних приношень, адже так мені наказано.
14. Також і грудинку коливальної жертви та лопатку жертви відділення споживатимете на чистому місці, ти, твої сини і твої дочки з тобою, це твоя частка і частка твоїх синів. Вони дані з мирних жертов ізраїльських синів.
15. Вони приноситимуть лопатку жертви відділення і грудинку як частку коливальної жертви разом з жиром вогняних жертов, аби виконати обряд коливання перед ГОСПОДОМ. Це буде тобі й твоїм синам з тобою як вічна частка, як і звелів ГОСПОДЬ.
16. Коли Мойсей пильно розшукував козла жертви за гріх, то виявилось, що він був спалений! Тому Мойсей розгнівався на Елеазара й Ітамара, Ааронових синів, які залишилися, питаючи:
17. Чому ви не спожили жертви за гріх на святому місці? Адже це святе святих! ГОСПОДЬ дав її вам, щоб усунути гріх громади і звершити за неї викуплення перед ГОСПОДОМ!
18. Адже кров жертви не була внесена всередину до Святині! Ви неодмінно мали її спожити на святому місці, як я звелів.
19. Тоді Аарон промовив до Мойсея: Ось вони сьогодні принесли свої жертви за гріх і свої всепалення перед ГОСПОДОМ, таке трапилось мені! Тож коли б я спожив жертву за гріх сьогодні, то чи було б це добре в ГОСПОДНІХ очах?
20. Коли Мойсей почув це, то визнав його правильним.


Додати коментар


Захисний код
Оновити