Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. ГОСПОДЬ промовив до Мойсея, кажучи:
2. Звернись до ізраїльських синів і скажи: Жінка, яка завагітніє й народить хлопчика, буде сім днів нечистою , так само буде нечистою, як і в дні відлучення її місячних.
3. А восьмого дня буде обрізана його крайня плоть.
4. Після цього вона пробуде ще тридцять три дні в стані нечистоти крововиділення. Нехай вона не доторкається ні до чого святого й не входить до Святині, доки не завершаться дні її очищення.
5. Якщо ж вона народить дівчинку, то буде нечистою два тижні, як у період її місячних. Відтак пробуде в стані нечистоти крововиділення ще шістдесят шість днів.
6. А коли завершаться дні її очищення за сина чи за доньку, вона принесе священикові, до входу в Намет Свідчення, однолітнє ягня на всепалення та голубеня або горлицю для жертви за гріх.
7. Священик принесе все це перед ГОСПОДОМ та звершить за неї викуплення. Таким чином вона очиститься від свого крововиділення. Такий закон щодо тієї, котра народить хлопчика або дівчинку.
8. Якщо вона не зможе принести ягня, то візьме дві горлиці або двох голубенят: одне на всепалення, а друге на жертву за гріх. Священик звершить за неї викуплення, й вона стане чистою.


Додати коментар


Захисний код
Оновити