Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. ГОСПОДЬ промовив до Мойсея, кажучи:
2. Скажи Ааронові, його синам та всім синам Ізраїля такі слова: Ось що ГОСПОДЬ заповів, говорячи:
3. Якщо якийсь чоловік з дому Ізраїля заріже вола, вівцю чи козу в таборі, чи заріже їх поза табором,
4. а не приведе їх до входу в Намет Свідчення, щоб принести у всепалення ГОСПОДУ перед ГОСПОДНІМ Наметом, то такому чоловікові це зарахується як кровопролиття. Він пролив кров, через що така людина буде знищена з-посеред свого народу.
5. Це для того, щоб ізраїльські сини приносили свої жертви, які вони різатимуть у полях. Вони мають приносити їх ГОСПОДУ до входу в Намет Свідчення, до священика, і жертвувати їх ГОСПОДУ як мирні жертви.
6. А священик нехай покропить кров’ю на ГОСПОДНІЙ жертовник, що при вході в Намет Свідчення, і спалить жир на приємні пахощі ГОСПОДУ.
7. Вони не повинні більше приносити свої жертви козлам-ідолам, бо таким чином вони вчиняють з ними розпусту. Це має бути для них вічним законом в їхніх поколіннях.
8. Скажи їм: Кожна людина з дому Ізраїля чи з приходців, які проживають серед них, яка звершуватиме всепалення чи жертву,
9. і не принесе її до входу в Намет Свідчення, щоб там пожертвувати її ГОСПОДУ, то така людина буде знищена зі свого народу.
10. Кожна людина з дому Ізраїля чи з-поміж приходців, що проживають серед них, яка вживатиме в їжу якусь кров, нехай пам’ятає: Я зверну Своє обличчя проти всякої душі, що вживає в їжу кров, і знищу її з-посеред її народу.
11. Адже душа тіла в крові, тому Я дав її вам, аби на жертовнику звершувати викуплення за ваші душі. Бо та кров є викупленням за душу.
12. Тому Я сказав ізраїльським синам: Жодна людина з-поміж вас не вживатиме в їжу кров, як і приходець, який проживає серед вас, не вживатиме в їжу кров.
13. Кожна людина з ізраїльських синів чи з-поміж приходців, що проживають серед них, яка вполює дичину, – звіра чи птаха, якого можна їсти, – нехай випустить з нього кров і засипле її землею.
14. Бо життя кожного тіла в його крові, вона – його душа. Тому Я сказав ізраїльським синам: Не вживайте в їжу кров із жодного тіла, бо життя кожного тіла – це його кров. Кожний, хто її споживає, буде знищений.
15. Кожний з корінних жителів чи з приходців, хто їстиме мертвечину чи розтерзане хижаком, нехай випере свій одяг і обмиється водою. До вечора такий буде нечистим, а потім стане чистим.
16. Якщо ж не випере одягу й не обмиє тіла водою, то візьме на себе гріх.


Додати коментар


Захисний код
Оновити