Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. ГОСПОДЬ промовив до Мойсея: Звернись до священиків, синів Аарона і скажи їм: Нехай вони не оскверняються через доторкнення до померлих зі свого народу.
2. Хіба що до свого найближчого родича: до своєї матері, до свого батька, до свого сина, до своєї дочки, до свого брата
3. та до своєї незайманої, близької йому сестри, яка ще не була замужем. Торкаючись до таких померлих, йому можна осквернитися через них.
4. Як громадський діяч у своєму народі, він не повинен осквернятися через померлого, щоб не опоганити себе.
5. Хай вони не виголюють на своїй голові лисини з приводу жалоби за померлим, не обтинають країв своєї бороди і не роблять на своїх тілах нарізів*.
6. Вони мають бути святими для свого Бога і не опоганювати імені свого Бога, оскільки вони приносять ГОСПОДНІ вогняні жертви та хліби своєму Богові, тому хай будуть святими.
7. Вони не повинні брати собі за жінку розпусниці, або чимось опоганеної. Нехай також не беруть жінки, відпущеної її чоловіком, бо священик є святим для свого Бога.
8. Вважай його святим і ти, бо він приносить хліб твого Бога. Він буде для тебе святим, бо Я святий, ГОСПОДЬ, Який освячує вас.
9. Якщо дочка якогось священика опоганить себе, чинячи розпусту, то вона опоганює свого батька. Така має бути спалена у вогні.
10. Стосовно ж священика Вищого* між своїми співслужителями, на голову якого була возлита олія помазання і який посвячений, щоб одягати священні ризи, не повинен відкривати на своєї голови, ані роздирати свої шати.
11. Він не наближатиметься до жодної померлої людини і не повинен осквернятися навіть заради свого померлого батька чи своєї померлої матері.
12. Він не вийде зі Святилища і не опоганить Святині свого Бога, тому що на ньому священна олія помазання його Бога. Я – ГОСПОДЬ.
13. Одружитись він може лише з дівчиною.
14. Він не одружуватиметься на вдові, на відпущеній чи опоганеній розпусниці, але візьме за дружину тільки дівчину зі свого народу.
15. Він не опоганить своїх нащадків у своєму народі, адже Я – ГОСПОДЬ, Який його освячує.
16. ГОСПОДЬ промовив до Мойсея такі слова:
17. Скажи Ааронові наступне: Жоден чоловік із твоїх нащадків у їхніх поколіннях, у кого буде якась вада, не приходитиме, щоби приносити хліб свого Бога.
18. Не приступатиме до служіння жодний чоловік, у якого буде одна з таких вад: ані сліпий чоловік, ані кульгавий, ані зі знівеченим носом чи спотворений,
19. ні чоловік, у якого перелом ноги або перелом руки,
20. ні горбатий, ні висохлий, ні з більмом на його оці, ні хворий на коросту чи парші, ні з пошкодженими ядрами.
21. Жодний чоловік з нащадків священика Аарона, в якого буде хоча б якась вада, не наближатиметься, аби приносити ГОСПОДНІ жертви. У нього є вада, тому він не може приносити хліб свого Бога.
22. Хліб його Бога, тобто святе святих зі Святилища він буде їсти,
23. але через свою ваду не підходитиме до завіси й не буде наближатися до жертовника. Він не буде опоганювати Моїх святинь, бо Я – ГОСПОДЬ, Який їх освячує.
24. Так Мойсей промовляв до Аарона та його синів, а також до всіх синів Ізраїля.


Додати коментар


Захисний код
Оновити