Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

В Українському домі Біблії 24 червня 2015 року відбулася VIII Звітно-виборча конференція УБТ, що проходить один раз на чотири роки. На цю дату також припала 24 річниця від дня заснування Товариства. На Конференції були присутні глави та уповноважені представники Церков – членів Центрального правління УБТ, а також почесні гості – Ю.П. Богуцький, радник Президента України, Р.В. Карандєєв, заступник Міністра культури України, А.В. Юраш, директор Департаменту у справах релігій та національностей, а також генеральний секретар Норвезького Біблійного Товариства, д-р Інгеборг Монгстад-Кваммен.

Київський симфонічний оркестр Музичної місії “Київ”Київський симфонічний оркестр Музичної місії “Київ” Конференція відкрилася чудовим співом-молитвою Київського симфонічного оркестру Музичної місії “Київ”.

На адресу Товариства були виголошені слова високої оцінки та подяки за активну діяльність на користь українського суспільства.

Після прийняття звітів про роботу Товариства за попередній період, делегати Конференції обрали членів Центрального Правління на наступний чотирирічний термін. З огляду на ефективну роботу чинного керівного складу Товариства, делегати проголосували за його переобрання на наступний термін. Таким чином, президентом УБТ був переобраний д-р Г.І. Комендант, віце-президентом – митрофорний протоірей Василь Луцишин, головою Ревізійної комісії – В.В. Алєксєєнко. Крім цього, делегати висловили схвалення та затвердили на посаді чинного генерального секретаря О.І. Бабійчука, а також заступника генерального секретаря А.В. Райчинця.

На завершення делегати уклали лист-звернення до всіх українських християн і до Президента України, а також об’єдналися в молитві за єдність та мир в Україні.

Р.В. Карандєєв, заступник Міністра культури України Р.В. Карандєєв, заступник Міністра культури України


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.