Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

Дмитро, 13 років, м. ВинникиДмитро, 13 років, м. ВинникиЗахідне відділення Українського Біблійного Товариства спільно з місцевою церквою ЄХБ відвідало Бориславську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей із наслідками поліомієліту та ДЦП (Львівська обл.)

Діти, які у своєму юному віці стикаються з невимовно важкими випробуваннями – хворобами та розладами здоров’я, потребують особливого духовного підкріплення, і завдання всіх християн – дітей Бога – нести їм звістку про Його любов й опіку. Разом із багатьма місцевими церквами Біблійне Товариство намагається підтримати та вселити надію у серця цих дітей, їхніх батьків і вихователів.

Іван, 9 років, м. Хуст, Закарпатська обл.Іван, 9 років, м. Хуст, Закарпатська обл.У школі-інтернат, заснованій 1962 р., навчаються та проходять лікування діти із вродженими та набутими вадами опорно-рухового апарату не тільки з Львівської області, а й багатьох інших регіонів. Логопедичні вправи, лікувальна фізкультура, фізіотерапевтичні процедури, психологічна допомога сприяють відновленню від наслідків поліомієліту та паралічів майже на 65-70%. Установа розрахована на цілодобове перебування 120 дітей віком від 6 до 20 років.

Для дітей було організовано невеличке свято з виставою на різдвяну тематику, чудовими музичними номерами і, звичайно, подарунками. Близько вісімдесяти дітей отримали у подарунок кольорову дитячу Біблію разом із солодощами та канцтоварами.

Вікторія, 11 років.Вікторія, 11 років. Мар’яна, 16 років, м. Борислав.Мар’яна, 16 років, м. Борислав. Михайло, 16 років, м. Хуст. Михайло, 16 років, м. Хуст. Аня, 16 років, м. Новий Розділ: Аня, 16 років, м. Новий Розділ:


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.