Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

Представник Біблійного Товариства разом із координаторами служіння допомоги внутрішньо переміщеним особам зі східних областей та Криму Представник Біблійного Товариства разом із координаторами служіння допомоги внутрішньо переміщеним особам зі східних областей та Криму

На базі церкви ЄХБ «Оселя благодаті» у м. Переяслав-Хмельницькому Київської обл. відбулася акція допомоги для вимушених переселенців. Таких духовних центрів допомоги у Київській області – дванадцять.

 

«Продуктова корзина», так називається цей проект, включає безкоштовну роздачу наборів продуктів та речей для жителів Донбасу і Криму, які тимчасово проживають на Київщині. Крім практичної допомоги продуктами надається моральна та духовна підтримка, переселенці запрошуються на богослужіння церкви.

 

У суботу духовний центр відвідало 26 родин зі Сходу та Криму, які проживають у місті Переяслав-Хмельницький та його околицях. Щоб отримати допомогу, кожний відвідувач мав зареєструватися. Пастор помісної церкви Павло Ліходєєв звернувся до присутніх зі словами утіхи й підбадьорення та звершив загальну молитву. Зі словом також виступив пастор церкви «Пробудження» (с. Софіївська Борщагівка) Ярослав Мачинський, який є головним координатором комітету допомоги вимушеним переселенцям у Київській області.

Після невеликого біблійного уроку кожен отримав набір із продуктів та засобів гігієни, і найголовніше – «духовний хліб» Євангелія, зокрема кожна родина з дітьми отримала примірник дитячої Біблії. Усі присутні щиро дякували за надану допомогу та виявили зацікавленість у наступних зустрічах з вивчення Божого Слова, які і надалі проводитимуться у церкві «Оселя благодаті» у теплій, сімейній обстановці.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.