Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

Управління освіти, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації провело конкурс «Юні знавці Біблії – 2013» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів
У четвер, 31 жовтня 2013 року, у середній загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка м. Яворова, відбувся конкурс «Юні знавці Біблії – 2013» серед учнів 9 – их класів району. Школярі та педагоги отримали благословення і образки від о. Степана Кобасяра, декана Яворівського деканату УГКЦ, пароха церкви Різдва Пресвятої Богородиці.
Спонсором конкурсу стало Західне регіональне Біблійне Товариство України (виконавчий директор Віталій Войтович) при сприянні першого заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Романа Кураша та керівника управління освіти, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації Тараса Біляка.
За рішенням журі конкурсу п’ять учнів нагороджено грамотами управління освіти, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації і Біблією для молоді, п’ять – Біблією, решта учасників отримали Новий Завіт.
Захід зініціювала та провела методист управління освіти, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації Марія Пономарьова.
Учням району присуджено такі місця:
І місце – Мушак Ірина, учениця 9 класу СЗШ І – ІІ ступенів с. Чолгині
(учитель Бурденюк О. О.);
ІІ місце – Гусак Мар’яна, учениця 9 класу СЗШ І – ІІІ ступенів №1
м. Новояворівська ( учитель Кушнір І. М.);
ІІІ місце – Хомік Ольга, учениця 9 класу СЗШ І – ІІІ ступенів ім.
Р. Шухевича смт. Краковець ( учитель Кобзяк З. І.);
ІІІ місце – Шевчик Марта, учениця 9 класу НВК «СЗШ ІІ ступеня – ліцей»
м. Новояворівська ( учитель Цікало В. Д.);
ІІІ місце – Кусьвік Марія, учениця 9 класу НВК «Глиницька ЗОШ І - ІІІ - ДНЗ» ( учитель Фульмес Н. С.)


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.