Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

30 квітня у Черкасах за ініціативи Українського Біблійного Товариства та громадських організацій «Черкаський міський батьківський комітет духовної опіки шкіл» та Інституту суспільно-просвітницьких ініціатив була проведена акція у загальноосвітніх школах міста у рамках проекту «Біблія в освіту». Захід був розпочатий із відвідання Департаменту освіту міста, де відбулася тепла бесіда із її працівниками – Косенковою Інною Анатоліївною, завідуючою черкаським міським методичним кабінетом установ освіти, та Деркач Ліаною Михайлівною, методистом 

черкаського міського методичного кабінету установ освіти. Працівники дуже схвально сприйняли реалізацію проекту та поділилися існуючою ситуацією у місті щодо викладання основ християнської етики у загальноосвітніх школах.

Департамент усіляко сприяє будь-яким починанням у цій галузі. На базі департаменту проводяться регулярні семінари із викладачами християнської етики та викладачами, які бажають викладати християнську етику (2-3 рази на рік).

Після цього була можливість відвідати три школи міста та передати викладачам християнської етики комплекти біблійної літератури. Це були школи №6, №9 та християнська загальноосвітня школа «Софія», де християнська етика є обов'язковим предметом. Окремо хочеться виділити школу №6, у якій є спеціально оформлений та підготовлений кабінет християнської етики. Усе устаткування та обладнання було придбано за кошти благодійників та небайдужих батьків. Хоча християнська етика офіційно викладається тільки у 5-6 класах, кабінетом можуть скористатися будь-хто із учнів та вчителів. Організатором кабінету стала Гальченко Лідія Андріївна, секретар громадської організації «Черкаський міський батьківський комітет духовної опіки шкіл». Лідія Андріївна була однією з тих, хто ініціював та започаткував викладання християнської етики у Черкасах.
За словами Валенчука Павла Павловича, який є директором Інституту суспільно-просвітницьких ініціатив, Черкаси дуже добре сприйняли ідею викладання християнської етики у місті. Хоча були спроби звернення до обласного департаменту освіти, усі вони закінчилися невдачею. На жаль, на сьогоднішній день у місті є брак кваліфікованих кадрів для викладання предмету, але ще більший є брак спеціалізованої літератури, якою можна було б скористатися на цих заняттях. Тому Павло Павлович, який також є пастором однієї з помісних церков, робить усе можливе для консультування та навчання вчителів, і був надзвичайно задоволений тими комплектами, які передало Біблійне Товариство. До кінця травня планується розповсюдити 35 комплектів біблійної літератури у школах міста Черкаси.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.