Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

8 травня Західне відділення Українського Біблійного Товариства в рамках благодійного проекту «Біблія в освіту» та «Шлях у майбутнє» передала у бібліотеку Рівненського слідчого ізолятору комплект книг, а саме: Біблії, Нові Завіти та довідникову літературу.
Слова адміністрації: «Адміністрація Рівненського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області засвідчує Вам свою повагу та висловлює слова вдячності, за надану гуманітарну допомогу в якості літератури.
Дана допомога стане необхідна для розвитку інтелектуального, духовного та морального потенціалу, а також виховного впливу, зміни світогляду осіб, взятих під варту та засуджених, які відбувають покарання.

Надані Вами книги вже розмістились на полицях нашої бібліотеки, і відразу знайшли читачів серед неповнолітніх та жінок.
Ще раз дякуємо й висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам у процесі перевиховання та підготовки осіб, взятих під варту та засуджених, до життєдіяльності в правовому, повноцінному суспільстві.»
«Усе Писання богонатхненне, й корисне для навчання, для докору, для виправлення, для виховання в праведності, щоби Божа людина була досконала, на всяке добре діло готова.» (2Тимофія 3:16,17)


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.