Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

Наприкінці навчального року волонтери однієї з помісних церков м. Чернігова разом з Біблійним Товариством відвідали невеличку сільську школу на Чернігівщині. Вчителі школи с. Дніпровське, яке розташоване лише в декількох кілометрах від державного кордону, виховують учнів у дусі патріотизму та любові до України. Окрім цього вони вбачають і необхідність виховувати дітей у дусі християнських цінностей та стандартів. Саме тому у школі запровадили уроки етики та моралі, частиною яких є і християнська етика. 

Адміністрація школи також з радістю дозволила проводити позашкільні біблійні заняття з учнями на базі школі, на які приходить майже уся школа. Вчителі із захватом розповідають, що у день, коли повинні приїхати віруючі, ніхто з дітей не поспішає додому. А ті, хто все-таки пішов, побачивши автомобіль, наввипередки поспішають назад, щоби прийти на заняття.
Саме цим дітям спільними зусиллями були переданий комплект біблійної літератури для проведення занять християнської етики. Діти були невимовно раді отримати такий коштовний дарунок. Вони майже вихоплювали з рук кожне видання, аби уважно роздивитися його. Окрім цього кожний присутній отримав у подарунок видання нового завіту з кольоровими вставками-поясненнями.
Пильник Валентина Іванівна, викладач курсу «етики», була щиро рада отримати для своїх уроків такі чудові видання. Із її слів: «Ми завжди намагалися виховувати дітей у дусі любові один до одного. А тепер віримо, що завдяки цим підручникам це стане ще ефективніше та цікавіше. Щиро вдячні за такий дорогий дарунок!» Декілька слів додав і директор цієї школи Кудря Василь Васильович, які глибоко торкнулися кожного – «Свобода вибору – головна складова християнства. Людина була створена із вільним волевиявленням. Тому ми не можемо забороняти дітям робити їх власний вибір».
Біблійне Товариство передало комплекти також і інші школи на Чернігівщині, які небайдужі до загально християнських цінностей, та які зацікавленні у вихованні дітей у такій атмосфері. Щиро вдячні кожному, хто долучився до цієї великої справи своїми молитвами та пожертвами. Нехай Господь щиро поблагословить кожного!!!


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Бажаєте отримувати інформацію?

Мир Вам! Пропонуємо Вам підписатися на нашу електрону поштову розсилку, завдяки цьому ми зможемо інформувати Вас про новини нашого служіння.

Слово Боже – для нас є втіха, наставлення та підбадьорення!
Щоденне читання - це запорука кріпкого духовного здоров’я та вірний путівник для нашого життя!

Читаємо та слухаємо Біблію!

День Біблії

Щиро запрошуємо вас підтримати цей проект – у першу чергу, своїми молитвами, а також пожертвами. Ми віримо – кожна молитва, кожна лепта буде помножена Ним і принесе розраду й мир для багатьох наших співвітчизників.