Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. І сказав ГОСПОДЬ Мойсеєві: Ще одну кару наведу на фараона та на Єгипет, після чого він відпустить вас звідси. Більше того, не лише відпустить, – він силоміць прожене вас звідси.
2. Тому скажи на вухо людям, нехай кожний попросить у сусіда, а жінка в сусідки, срібні та золоті речі.
3. ГОСПОДЬ виявив милість Своєму народові в очах єгиптян. Та й сам Мойсей став дуже видатним і шанованим в єгипетському краю в очах слуг фараона та в очах всього народу.
4. І промовив Мойсей: Так говорить ГОСПОДЬ! Опівночі Я пройду через Єгипет.
5. Помре кожний первісток у єгипетській землі – від первістка фараона, який сидить на престолі, до первістка служниці, котра стоїть при жорнах. Помруть первістки і з усієї худоби!
6. І станеться велике голосіння по всьому єгипетському краю. Нічого подібного ще не було і більше не буде.
7. А між усіма синами Ізраїля навіть пес не гавкне – ні на людину, ні на тварину, аби ви зрозуміли, яку дивовижну різницю робить ГОСПОДЬ між єгиптянами та Ізраїлем!
8. І прийдуть усі твої слуги до мене, впадуть переді мною долілиць, благаючи: Вийди ти, і весь народ, у якого ти є керівником. Після цього я вийду! І Мойсей з обуренням вийшов від фараона.
9. Після цього ГОСПОДЬ сказав Мойсеєві: Фараон не послухав вас, щоб звершилися всі Мої численні ознаки в єгипетському краю.
10. Всі ці ознаки перед фараоном учинили Мойсей і Аарон. Та ГОСПОДЬ зробив серце фараона непоступливим, і той не відпускав ізраїльських синів зі свого краю.


Додати коментар


Захисний код
Оновити