Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. З пустелі Сін уся громада ізраїльських синів, згідно з повелінням ГОСПОДА, рухалася зі зупинками далі й отаборилася у Рафідімі. Та у народу не було питної води.
2. Тож народ почав сваритися з Мойсеєм. Вони кричали: Дайте нам напитись води! Та Мойсей їм сказав: Чому лаєте мене, чому спокушаєте ГОСПОДА?
3. Але народ страждав від спраги і продовжував нарікати на Мойсея, говорячи: Навіщо ти вивів нас з Єгипту? Ти хочеш спрагою вигубити нас, наших дітей і нашу худобу?
4. І Мойсей знову заволав до ГОСПОДА і сказав: Що мені робити з цим народом? Ще трохи і мене поб’ють камінням!
5. Тому ГОСПОДЬ сказав Мойсеєві: Вийди і стань перед народом. Візьми зі собою старійшин Ізраїля, і нехай у твоїх руках буде твій посох, яким ти вдарив по Нілу, і йди.
6. А Я стоятиму там перед тобою на скелі в Хориві. Ти вдариш по скелі. З неї потече вода, і народ буде пити. Мойсей так і вчинив у присутності старійшин Ізраїля.
7. Мойсей назвав те місце: Масса і Мерива, через те що сварились сини Ізраїля і спокушали ГОСПОДА, говорячи: Є серед нас ГОСПОДЬ, чи немає?
8 Прийшов Амалик, і воював з Ізраїлем у Рафідімі.
9. У зв’язку з цим Мойсей сказав Ісусові: Вибери нам людей і виступи завтра для бою проти Амалика. Я ж стоятиму на вершині гори з Божим посохом у своїй руці.
10. Ісус зробив так, як сказав йому Мойсей, і вступив у бій з Амаликом. А Мойсей, Аарон і Хур піднялися на вершину гори.
11. І коли Мойсей підіймав свої руки, то перемагав Ізраїль, а коли він опускав свої руки, то перемагав Амалик.
12. Але руки Мойсея стали важкими. Тому вони взяли камінь, поклали перед Мойсеєм, і він на ньому сів. Аарон та Хур підтримували його руки, – один з одного боку, а другий з іншого, – так що його руки залишались непорушними аж до заходу сонця.
13. За цей час Ісус вістрям меча повністю розгромив Амалика й усіх його людей.
14. Після цього ГОСПОДЬ сказав Мойсеєві: Запиши це в книгу для пам’яті і нехай знає Ісус, що Я цілковито зітру пам’ять про Амалика з-під небес.
15. Мойсей збудував жертовник і дав йому ім’я: ГОСПОДЬ – мій Прапор.
16. Адже рука на престолі ГОСПОДА, – сказав він, – ГОСПОДНЯ війна проти Амалика з роду в рід!


Додати коментар


Захисний код
Оновити