Київ (044) 501-14-91 / Львів (032) 292-31-10 
  Харків (057) 712-13-85 / Херсон (0552) 42-25-41

1. З акацієвого дерева зробиш жертовник. Він має бути п’ять ліктів завдовжки і п’ять ліктів завширшки. Отже, жертовник буде квадратним, висотою три лікті.
2. На чотирьох його кутах зробиш суцільні з жертовником роги, які покриєш міддю.
3. І зробиш для нього посудини, аби вибирати попіл і залишки жиру, його лопатки, його казани, його виделки для м’яса і його посудини для вугілля. Все це начиння для жертовника зробиш з міді.
4. Зробиш для нього також гратчасту мідну решітку, на чотирьох кутах якої прилаштуєш чотири мідних кільця.
5. І встановиш її довкола під обідком жертовника, знизу; решітка має сягати до половини жертовника.
6. Для жертовника виготовиш держаки з акацієвого дерева і покриєш їх міддю.
7. Ці держаки мають бути вставлені в кільця з обох боків жертовника, щоб можна було його переносити.
8. Зробиш жертовник з дошок пустотілим, як тобі було показано на горі. Саме так його і зробіть.
9. Влаштуєш довкола Намету двір. З боку півдня, тобто з південної сторони Намету, мають бути завіси однієї зі сторін двору з тканого вісону довжиною в сто ліктів.
10. Для цього потрібно двадцять стовпів і для них двадцять мідних підставок. Гачки для стовпів та їхні кільця мають бути срібні.
11. Так само зробиш і вздовж північної сторони: завіси мають бути довжиною сто ліктів. Їхніх стовпів – двадцять, і для них двадцять мідних підставок; гачки для стовпів і кільця для них – срібні.
12. Стосовно західної сторони, то відповідно до ширини двору, завіси матимуть п’ятдесят ліктів; стовпів для них – десять, і для них десять мідних підставок.
13. Спереду, тобто зі східної сторони, ширина двору так само п’ятдесят ліктів.
14. З одного краю завіси матимуть п’ятнадцять ліктів. Стовпів для них потрібно три, і для них три підставки.
15. З другого краю завіси також матимуть п’ятнадцять ліктів. Стовпів для них – три, і для них три підставки.
16. А для входу в двір завіса повинна мати двадцять ліктів. Вона буде виготовлена з блакитної тканини, з пурпуру, з темно-червоного сукна і тканого вісону вишиваної роботи. Стовпів для цієї завіси має бути чотири і для них чотири підставки.
17. Всі стовпи, які оточуватимуть подвір’я, матимуть срібні скоби. Гачки до них срібні, а підставки – мідні.
18. Довжина двору буде сто ліктів, ширина – п’ятдесят і висота п’ять ліктів. Завіси будуть виготовлені з тканого вісону, а підставки для стовпів – мідні.
19. Усі предмети Намету і все, що буде потрібне для служіння в ньому, всі його кілки, а також всі кілки для огорожі двору – мідні.
20. Накажи ізраїльським синам, щоб принесли тобі для освітлення очищену, віджату з оливок олію, аби світильник горів постійно.
21. Аарон та його сини з вечора й до ранку слідкуватимуть за ним перед ГОСПОДОМ у Наметі Свідчення, ззовні завіси, що перед Ковчегом Свідоцтва. Це вічна постанова для синів Ізраїля, для всіх їхніх поколінь.


Додати коментар


Захисний код
Оновити