Зустріч із захисниками

Вдячність – одна з найбільших чеснот. І, певно, немає такої людини, яка би жодного разу не відчувала потреби висловити подяку або почути «спасибі» від інших.
17 лютого 2018 року в місті Дубно Біблійне Товариство долучилося до концерту, приуроченого до вшанування пам’яті захисників Батьківщини, який організувала церква адвентистів сьомого дня за підтримки Дубенської міської ради. На захід були запрошені родини учасників АТО, серед яких були сім’ї і загиблих воїнів.

Також були присутні міський голова Василь Антонюк, директор Західного відділення УБТ Віталій Войтович, пастор церкви ЄХБ «Віфанія» Ігор Левценюк, працівники міської ради та волонтери.

Урочисте богослужіння передбачало молитву за Україну, захисників і їхні сім’ї, а також духовний концерт, сповнений натхненних виступів музичних колективів та щирим служінням дитячого колективу «Дзвіночки». Пам’ять полеглих захисників Батьківщини вшанували хвилиною мовчання. Завершився концерт виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний». Діти учасників АТО отримали від організаторів солодкі подарунки, їхні матері – квіти. Біблійне Товариство подарувало запрошеним сім’ям Біблії.
Щиро запрошуємо всіх молитися, щоб у цих зранених війною серцях запанував мир, віра та надія: «І буде роботою істини мир, а працею правди спокійність й безпека навіки» (Ісаї 32:17).


 

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2021 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search