Навчити інших доброті

Доброта робить цей світ кращим. Не обов’язково бути аж надтобагатим, успішним чи відомим, аби чинити добро. Насправді кожен неодноразово у житті робив добрі вчинки для своїх рідних і близьких, навіть не усвідомлюючи цього. Однак ви також можете стати добрішими у ставленні до людей, яких ви не знаєте. І це однозначно зробить вас щасливішими.

05 червня 2018 р. представники Українського Біблійного Товариства відвідали Львівський притулок для дітей. Адміністрація притулку та діти тепло зустріли добродіїв з Біблійного товариства, а сама зустріч пройшла у форматі «запитання-відповідь», що допомогло ще більше зблизитися і подружитися.

Знаючи, що навчити інших доброті – це примножити любов у цьому світі, працівники товариства розповіли про унікальність Святого Письма і подарували дітям книгу «Біблійні історії», на сторінках якої вони краще познайомляться з Тим, Хто є Найбільшим Учителем Добра.

 Хочеться, щоб доброта стала частиною характеру не тільки цих діток, а й кожного із нас. Надихайте ваших друзів бути добрими. На власному прикладі показуйте, як це прекрасно, і вчіться справжньої доброти у Господа Ісуса Христа.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search