«Святі» діти

Як часто ви читаєте? Ні, не новини і статті в інтернеті, а книжки. Чи є читання вашою щоденною звичкою? Якщо ні, то радимо вам звернути на це увагу – читання надзвичайно збагачує нас як інтелектуально, так і духовно, особливо якщо це читання Божого Слова.
З 11 по 17 червня 2018 року парафія УГКЦ мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії організувала на території Львівської духовної семінарії у с. Рудно християнський табір для дітей віком від 8 до 13 років під назвою «Святі діти». Щодня юні учасники разом зі священиками проводили чимало часу в молитві та читанні Божого Слова. Крім молитовної частини проходили цікаві уроки на різноманітні духовні теми. Від Біблійного Товариства діти-учасники табору отримали у подарунок «Біблійні історії для дітей». Сподіваємося, що читання цієї книги допоможе цим хлопцям і дівчатам краще пізнати Бога та жити згідно з Його вченням.

Як казав Іван Франко: «Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить». А що може бути більшим «перлом» для нас, ніж пізнання Господа Бога і Його Сина Ісуса Христа?!

2
3

 

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search