Українська Біблія доступна в додатку для смартфонів

Українське Біблійне Товариство запустило безкоштовний додаток із текстом Четвертого перекладу Біблії українською мовою (Рафаїла Турконяка) для смартфонів на базі операційних систем Android та iOS. Незабаром у цьому ж додатку буде доступний текст перекладу І. Огієнка. А наступного року, з Божою допомогою, ви зможете тут читати і Сучасний український переклад (з Масоретського тексту), який у даний час перебуває на стадії фінального редагування.

Додатки надзвичайно прості у використанні, займають небагато місця і після встановлення можуть працювати без підключення до інтернету. Доступні зараз функції: навігація між книгами/розділами, пошук слів і фраз, паралельні місця. Аби перейти на наступний/попередній розділ, достатньо провести пальцем уліво чи вправо (свайп). Згодом додаватимуться деякі нові функції.

 Будь ласка, встановлюйте, користуйтеся та діліться своїми враженнями і побажаннями або в коментарях до відповідних додатків, або пишіть безпосередньо нам: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Також будемо вдячні, якщо поставите оцінку додатку – таким чином більше людей зможе дізнатися про нього.

Для завантаження додатку на Android перейдіть за цим посиланням:

 Також ви можете читати Біблію в Четвертому перекладі в інтернеті з будь-якого пристрою за цією адресою: https://ukr.global.bible.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search