Біблія в освіту

Чи задумувались ви колись над тим, як змінилося б обличчя сучасної української школи, якби в її стінах почало «вчителювати» Боже Слово? З 09 по 11 листопада Західне відділення Українського Біблійного Товариства відкрило свої двері для вчителів християнських шкіл церкви Адвентистів Сьомого Дня. У рамках педагогічного форуму «Перспектива», що проходив на базі львівської християнської школи «Живе слово», відбулась низка зустрічей педагогів Західного регіону з фахівцями різних ланок у сфері викладання. Обговорювалась важливість біблійної інтеграції в християнську освіту.

Під час форуму присутні мали змогу долучитись до Всеукраїнського історичного заходу – створення рукописної Біблії, та отримати цінні подарунки – «Біблійні історії для дітей». Нові сторони інклюзивної освіти розглянули під час семінару «Корекційна педагогіка в спектрі практичних знань», спікером якого була Дана Мехедова, логопед-дефектолог, керівник Гуманітарного центу розвитку дитини «У світ разом»,

головною метою якого є підтримка дітей з особливими освітніми потребами. Організаторам було приємно подарувати гостям комплект духовної літератури, наданий Українським Біблійним Товариством. Молимось про те, щоби з кожним днем все більше юних читачів мало доступ до живого Божого Слова на шляху до знань!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search