Дім милосердя

Милосердя - це найвища форма людського існування, як казав Федір Достоєвський.

27 листопада 2018 р. працівники Західного відділення Українського Біблійного Товариства завітали до центру допомоги бездомним «ДІМ МИЛОСЕРДЯ», що у Львові.

Центр допомоги утримують римо-католицькі монахи з чернечого згромадження братів-альбертинців, покликання яких турбуватись про бідних. Про цей центр знають майже всі львівські бездомні – тут годують п’ять днів на тиждень та є можливість прийняти душ.

Високого монаха у підперезаній білим міцним шнурком чорній рясі, який служить у римо-католицькому притулку для бездомних, знають усі - це брат Марек.

Як розповідає сам брат Марек, притулок виконує три основні функції: “Перша – це будинок сталого побуту для тих, хто втратив житло. Такі люди можуть жити тут постійно – вдень і вночі. Потрібно працювати в міру своїх можливостей на благо цього дому, мати бажання змінити своє життя і жити за правилами нашої спільноти. Основна вимога – позбутись алкогольної або наркотичної залежності, якщо такі є. Притулок може вмістити до сорока мешканців. Друга функція – це кухня та їдальня, де ми п’ять разів на тиждень годуємо усіх, хто потребує. Третя – це лазня, де можна помитися, попрати і посушити речі, отримати теплий одяг.

Але разом із цим ми чудово розуміємо, що без молитви, без Святого Письма чекати змін на краще даремно, тому що лише Господь через Своє дієве Слово може вплинути на свідомість цих нужденних та показати новий, кращий шлях. Тому ми проводимо богослужіння і закликаємо до молитви та читання Біблії. І ми безмежно вдячні Біблійному Товариство за Слово, яке ви нам подарували і яке ми будемо дарувати нашим відвідувачам”.

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search