Соціальне служіння дітям

Нещодавно працівники Українського Біблійного Товариства завітали до церкви ЄХБ «Преображення» у Львові, на базі якої діє дитячий соціальний центр для дітей із неблагополучних сімей. Центр відвідують приблизно сорок дітей та підлітків віком від 6 до 19 років. Це діти з інвалідністю, із малозабезпечених, багатодітних сімей, а також, на жаль, є круглі сироти. Тут їх годують гарячими обідами, вивчають уроки програми загальноосвітньої школи, проводять різноманітні майстер-класи, а також знайомлять із Біблією.
Директор Центру, Тетяна Сидько, згодом написала: «Ми дуже вдячні представникам Українського Біблійного Товариства за те, що вони провели з нашими дітьми в Центрі захоплюючий урок про Біблію, а також подарували кожному учаснику унікальне видання «Біблія для молоді».

Ваша праця – інвестиція в дитячі душі, і віримо, що вона принесе прекрасні плоди для Божого Царства і нашого суспільства, направивши цих дітей до щасливого життя з Богом. Спасибі вам величезне за духовно-просвітницьку працю, за жертовність і служінню людям заради Господа!»

Дякуємо Богові за людей, які провадять та підтримують служіння для таких дітей, адже цим ми виконуємо доручення Христа: «Пустіть дітей приходити до Мене, не бороніть їм: таких бо Царство Боже» (Мк. 10:14).

Андрій, 10 років, круглий сирота, живе з бабцею, відвідує церкву.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій, 10 років, круглий сирота, живе з бабцею, відвідує церкву.

Адам, 16 років, круглий сирота, живе з бабцею. «Я люблю Біблію і читаю її, історія про Давида і Голіафа для мене особлива – вона надихає мене»

Адам, 16 років, круглий сирота, живе з бабцею. «Я люблю Біблію і читаю її, історія про Давида і Голіафа для мене особлива – вона надихає мене»

Дарія, 13 років, кругла сирота, живе з бабцею. «Після смерті мами мені було надзвичайно важко, і я рятувалася молитвою та читанням Біблії. Завдяки цьому я стала краще розуміти добро і зло».

Вікторія, 17 років, кругла сирота. «Тато від нас пішов, мама померла, коли мені було 4 роки, я навчилась жити сама. Я знайшла Бога, ходжу до церкви, молюсь, читаю Біблію. Історія про блудного сина – моя улюблена»

Назар, 17 років, живе з тіткою. «Слово Боже є для мене великою підтримкою в житті».

 

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search