“Ух ти, Біблія!”

“Ух ти, Біблія! Мамо, це Біблія!” – із захопленням, розглядаючи сторінки щойно отриманої дитячої Біблії, вигукнула дівчинка-пацієнт гематологічного та хірургічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Що може бути прекрасніше, ніж почути таке щире захоплення із дитячих вуст?! Що може бути кращою мотивацією продовжувати нести Слово любові – Біблію – юним душам, що борються з важкими недугами?!

5 травня молодь церкви ХВЄ «Голгофа» відвідала цей дитячий медичний заклад. Вони завітали у кожну палату, спілкуючись із дітками та батьками, розповідаючи про Воскресіння Христа, про важливість цього свята і надію, яке воно дає всьому людству.
Від гостей діти отримали зроблені з любов’ю рукодільні вироби та інші невеличкі святкові подарунки. Та найособливішим дарунком стала ілюстрована дитяча Біблія, яку Біблійне Товариство передало для кожної дитини.

Щиро дякуємо тисячам небайдужих співгромадян за підтримку проекту “Слово Любові” та запрошуємо продовжувати молитви про фізичне і духовне підкріплення важкохворих дітей у нашій країні!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search