Слово надії для важкохворих дітей у Луцьку

Мимоволі стискається серце, коли бачиш ці знеможені важким і тривалим лікуванням обличчя дітей та стривожені, втомлені погляди батьків, що разом зі своїми дітками борються за їхнє життя.

На жаль, у довгих списках ліків, якими їм доводиться щодня забезпечувати своїх дітей, надії не зазначається. Але, як визнають самі лікарі, саме вона необхідна для одужання.

Західне відділення Українського Біблійного Товариства приготувало саме для таких дітей Книгу надії – чудову ілюстровану дитячу Біблію. Ці книги були надруковані за кошти, зібрані під час загальнонаціонального відзначення Дня Біблії (один із таких заходів пройшов також і в Луцьку).

Утілити проект допомогли служителі місцевої церкви Адвентистів сьомого дня Володимир Мелесь та Віктор Власюк, а також заступник міського голови Костянтин Петрочук. 21 травня Біблії отримали дітки з третього педіатричного (онкологічного) відділення Волинської обласної дитячої лікарні, неонатального центру та санаторію матері і дитини «Дачний».

 Разом із подарунками служителі ділилися з батьками словом надії на Господа. Пастор Власюк ділився особистим досвідом: «Одинадцять років тому ми також проходили хіміотерапію у цьому ж третьому педіатричному відділенні із нашою крихітною донькою. Коли все пішло не так, як очікувалося, наш лікар, вказуючи на Біблію, що лежала в палаті, роздратовано сказав: «Що ви надієтесь на цю книгу – вона вам не допоможе!» Однак донька наша вже закінчує 5-й клас... І тепер ми бажаємо у кожній палаті залишити цю Книгу. Адже Господь ніколи не підводить тих, хто покладається на Нього!»

8

 

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search