День подяки у Львові

22 вересня 2019 року представники протестантських громад Львова дякували Богові за врожай, хліб, за сім’ї, за Україну. Подія відбулася перед входом до Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. У програмі було спільне святкове богослужіння, молитва, святковий концерт християнської музики.
“Господь ніколи не омине увагою життя людини, яка дякує Йому. Будь вдячний, і Він може дати щось більше, щось краще – спасіння душі!”, – підкреслив голова львівського осередку всеукраїнського Руху Реформації Дмитро Колесник.

На одній сцені в єдності молилися і прославляли Бога служителі всіх протестантських конфесій міста. Почесним гостем Дня подяки став міський голова Львова Андрій Садовий, який виступив із наступними словами:
“Велика подяка всім вам, що зібралися тут сьогодні! Кожного дня ми молимося до Господа Бога і просимо про ласку, про здоров’я, про добро, про благополуччя, і дійсно буває, що забуваємо подякувати. І цей день у році нас настановляє, дає нам розуміння, що є люди, яким напевно складніше, ніж нам із Вами, і подяка насправді відкриває твоє серце, робить тебе людиною, яку Бог буде особливо любити”.
До цієї події також долучилось Українське Біблійне Товариство і під час відзначення Дня подяки поруч зі сценою продовжило створення Рукописної Біблії. У написанні цього історичного документу вже взяли участь тисячі наших співгромадян з усіх куточків країни, а також глави церков і державні посадовці. Кожен гість недільного свята отримав змогу особисто долучитися до створення цієї книги, переписавши окремий біблійний вірш.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search