«Різдво – це коли народився Бог»

«Різдво – це коли народився Бог», – саме так охарактеризувала Маргарита, одна з маленьких вихованок Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», свято, на яке очікують християни у цілому світі. Цього дня воно завітало до стін її закладу. Для дітей це був справжній приємний сюрприз, бо вони не очікували такої кількості гостей, які прибули не з пустими руками.

Напередодні різдвяних свят працівники Біблійного Товариства разом із волонтерами благодійної організації «Надія від серця до серця» та представниками Національної поліції завітали до Центру з особливою програмою. І діти, і вихователі із захватом переглянули виставу про різдвяні події. До речі, акторами були самі мешканці закладу. Разом з малечею гості співали пісні та грали у веселі ігри. І родзинкою свята стала солодка вата, якою люб’язно пригощали всіх (і не лише дітей). А для того, щоб різдвяну історію діти запам’ятали надовго, кожний отримав особливий дарунок – ілюстровану Дитячу Біблію.

 «Щиро дякуємо вам! Дякуємо, що вам небайдужі ці діти! Дякуємо, що змогли сірі буденні дні перетворити на справжнє свято! Приїжджайте ще!» – підсумувала все, що відбувалося цього дня, вихователька центру «Переяслав»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search