Назарет

23 лютого 2020 р. Українське Біблійне Товариство завітало у християнський реабілітаційний центр «Назарет», розташований у с. Рихтичі на Дрогобиччині.
З цієї нагоди для знайомства та спілкування в центральному холі зібралися всі реабілітанти, а це близько п’ятдесяти чоловіків і жінок, що бажають звільнитися від алкогольної, наркотичної або ігрової залежності.
Під час теплого діалогу працівники Товариства представили своє служіння, наголосили на унікальності Біблії у процесі реабілітації та відповіли на чимало запитань, які охоче задавали всі присутні.

Після завершення зустрічі кожний присутній зміг отримати власну Біблію. Більше того, серед учасників було троє чоловіків, які ще ніколи не тримали в руках Біблію і саме під час спілкування виявили бажання отримати вічне Слово Боже.


Олег, 35 років, м. Луцьк. Алко-, нарко-, ігрозалежний. «Тут я чітко зрозумів, що лише в Слові Божому та Ісусі є справжнє звільнення. Ваш візит – це для мене відповідь від Бога».

Олег, 45 років. Військовослужбовець, учасник АТО. Має алкогольну залежність. Після повернення з фронту виявив, що дружина з дітьми пішла до іншого, це призвело до депресії та алкогольної залежності, наразі проходить реабілітацію.


Назар, 39 років, м. Тернопіль Учасник АТО 2015-2018 рр. Проходить реабілітацію від наркотичної залежності. Має дружину і двох дітей, які чекають на нього вдома. «Друзі! Я опинився на самому дні! Але зараз я маю тверде бажання завдяки Божому Слову та молитві вибратися з цієї ями та повернутися до своїх рідних».

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search