У Львові презентували Біблію-рекордсменку

До 30-річчя Біблійного Товариства створили примірник Святого Письма, яке вручну переписало понад 30 тис. українців
У  Львові відбулася міжконфесійна зустріч з нагоди 30-річчя Українського Біблійного Товариства. Під час неї відбулася презентація рукописної Біблії, яка встановила три національні рекорди.
 У зустрічі взяли участь представники місцевої влади, духовенства, а також гості з різних міст України. Захід, що проходив у Будинку вчених, провів директор Західного відділу Українського Біблійного Товариства Віталій Войтович. Музичний супровід здійснював ансамбль «Калофонія».

Як зазначив президент Біблійного Товариства, доктор Григорій Комендант, ще 50 років тому ніхто не міг подумати, що буде можливість проводити подібні заходи офіційно. «Ми пам’ятаємо важкі часи, коли церкви були закриті. Адже Біблійне Товариство – старше від Незалежної України», - зазначив Григорій Комендант. Генеральний секретар Біблійного Товариства Олександр Бабійчук відмітив, що засновники організації - це «люди, які змогли пройти усі перешкоди атеїстичного часу, поширюючи Слово Боже. Саме на ньому будуються фундаментальні цінності культури».
До складу Біблійного Товариства входить 21 конфесія. Основною метою є розповсюдження Біблії, аби кожен українець мав у своєму домі Святе Письмо. На даний час, завдяки сприяння організації, поширено понад 13 млн. примірників. За її ініціативи також створено рукописну Біблію. У переписуванні взяли участь понад 30000 людей. Серед них – голови церков різних конфесій, чотири президенти України, п’ять прем’єр-міністрів, три голови ВРУ, понад 200 нардепів і три герої України.  Унікальне видання зберігатиметься у міні-музеї, що діє на базі Біблійного Товариства у Києві.

Tags:

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search