Щороку “Церква на Кар’єрній” (ХВЄ) у м. Києві, спільно з соціальною службою Солом’янського району, проводить різдвяне свято для дітей із малозабезпечених і кризових родин, дітей-сиріт та дітей учасників АТО. На жаль, попередній рік був виключенням, але цього року керівництво церкви вирішило його провести. На святі були присутні близько 140 дітей.

Через карантинні обмеження захід проводили у три потоки. Традиційно у програмі свята були веселі ігри, співи, руханки, вікторини, вистава театру тіней і подарунки – солодощі та Дитячі Біблії.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Українське Біблійне Товариство спільно з церквою адвентистів сьомого дня послужило дітям із кризових сімей, яких ми разом із соціальною службою Шевченківського району міста Львова запросили на урочистий захід.
Увазі глядачів була представлена лялькова вистава "Пригоди Кучерявки", роздуми про справжнє значення Різдва, коротенька концертна програма.
На завершення заходу всі маленькі гості отримали подарунки, які для них приготували діти церкви і, звісно, кожна дитина отримала свою власну Біблію. Віримо що ця Книга книг відкриє дітям та їхнім батькам любов небесного Батька і Творця.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

1 грудня у Домі Біблії у Києві відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій за участі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та ряду профільних міністрів.
Прем'єр-міністр висловив подяку Біблійному Товариству за служіння, а президент УБТ Григорій Комендант зі свого боку вручив очільнику уряду примірник Сучасного перекладу Біблії українською мовою.
Під час зустрічі були підняті питання, важливі й актуальні для суспільства. Просимо молитися про їхнє успішне вирішення.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Дорогі друзі, учасники служіння Українського Біблійного Товариства!
Особисто мав унікальну можливість разом із волонтерами від різних церков міста Києва відвідати сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Розділившись на групи, ми йшли від дому до дому, зустрічаючи різні родини (частини родин) із своїми нелегкими історіями. За ці відвідини я познайомився з багатьма дітками, покинутими своїми батьками через трудову міграцію чи інші причини, що живуть і виховуються в дуже складних умовах. Завдяки вашій підтримці і участі в благодійному проєкті «Боже Слово в кризові родини», ми подарували сотні чудових Дитячих Біблій діткам, в умовах, що викликають біль в серці. Я бачив сотні усміхнених щасливих облич, які раділи дорогому подарунку – власній Дитячій Біблії, притискаючи її до свого серця.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

За головуванням президента Українського Біблійного Товариства д-ра Коменданта Григорія Івановича, в Домі Біблії відбулася зустріч членів Секретаріату Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій. У порядку денному були питання державно-релігійних відносин, а також планування майбутньої зустрічі ВРЦіРО з Прем'єр-міністром України.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Сторінка 1 із 20

 1. Бажаєте першими дізнаватися новини Товариства? Підпишіться!
 2. ПІБ(*)
  Введіть своє повне ім'я
 3. E-mail(*)
  Невірна адреса електронної пошти.
 4. Розсилка
 5. (*)
   Неверный Ввод
 6.   

Новинки нашого видавництва

Біблія арт. 10457_1
Детальніше


 Біблія арт. 10457_2
Детальніше


 Біблія арт. 10457_3
Детальніше


Біблія арт. 10457_4

Детальніше


Біблія арт. 10457_5

Детальніше


Біблія арт. 10457_6
Детальніше


 

© 2022 Українське Біблійне Товариство. Всі права захищені

Search